RODZINNA ZABAWA I PUCHAR POLSKI W KRAKOWIE

29.04.2016

7 maja w Krakowie odbędzie się druga edycja Skandia Maraton Lang Team 2016. Na Błoniach Krakowskich będzie można bawić się z całą rodziną, sprawdzić swoją kolarską formę i kibicować najlepszym zawodnikom walczącym o Puchar Polski w maratonach MTB.

DZIĘKUJEMY

20.04.2016

Serdeczne podziękowania dla Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 i Pani Dyrektor Barbary Oleksiewicz za pomoc i zaangażowanie w organizację Skandia Maraton Lang Team w Wilanowie. Co roku możemy liczyć na Wasze wsparcie zakresie zabezpieczenia zawodów, a w tym roku dodatkowo wspomogliście nas w zakresie zabezpieczenia ratownictwa medycznego.

Szczególne podziękowania należą się wszystkim, którzy bezpośrednio zaangażowali się w zabezpieczenie ratownictwa medycznego. A byli to Piotr Suski, Adrian Pawłowski, Krystian Bibrowski, Bartosz Zajączkowski, Jakub Moch, Patryk Mańk, Cezary Mikusek, Karolina Radomyska. Dzięki Waszemu wsparciu Skandia Maraton Lang Team był perfekcyjnie zorganizowaną imprezą sportową, w której wystartowało ponad tysiąc uczestników!

SŁONECZNE OTWARCIE SEZONU W WARSZAWIE

16.04.2016

Patryk Piasecki (JBG-2 Professional MTB Team) oraz Paulina Bielińska (Duda-Cars TP-Link Rybczyński-Bikes) zwyciężyli na najdłuższym dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w warszawskim Wilanowie.

VICTORIA RADZYMIN W WILANOWIE

16.04.2016

Młodzi zawodnicy z Akademii Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin wzięli udział w Paradzie Rodzinnej podczas Skandia Maraton Lang Team w warszawskim Wilanowie.

QUAD ZIPP I ROWERY MONTERIA WŚRÓD NAGRÓD

16.04.2016

Quad Zipp będzie nagrodą główną dla najlepszej drużyny w tegorocznym cyklu Maratonów Rowerowych Lang Team. Wśród nagród dla uczestników maratonów znajdą się także rowery Monteria. Producent i dystrybutor sprzętu rowerowego i motoryzacyjnego został Sponsorem Wspomagającym Maratonów Rowerowych Lang Team.

AGNIESZKA SKALNIAK NA STARCIE W WILANOWIE

16.04.2016

Agnieszka Skalniak, dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw świata w kategorii juniorek i aktualna mistrzyni Europy, startuje w Skandia Maraton Lang Team w Warszawie. Razem ze swoją siostrą Anną wybrały dystans Mini.

RELACJE Z WILANOWA W TVP

16.04.2016

Zapraszamy do śledzenia relacji w Telewizji Polskiej ze Skandia Maraton Lang Team w Wilanowie w Warszawie!

PARKINGI W WILANOWIE

15.04.2016

Ważna informacja dla zmotoryzowanych uczestników Skandia Maraton Lang Team w Warszawie. Wszyscy chętni mogą skorzystać z parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów - ul. Klimczaka 2 oraz z parkingu podziemnego na poziomie -2 przy centrum handlowym ROYAL WILANÓW (ul. Klimczaka). Aby bezpłatnie skorzystać z parkingu podziemnego, bilet parkingowy należy anulować w Biurze Ochrony.

ROWEROWY MAJ W WARSZAWIE

15.04.2016

Rowerowy Maj to kampania skierowana do uczniów i nauczycieli szkół podstawowym, promująca zdrowy tryb życia, zrównoważoną mobilność i popularyzująca rower jako środek transportu. Jej inicjatorem jest Miasto Gdańsk, które realizuje ją już po raz trzeci. W Warszawie Rowerowy Maj odbędzie się po raz pierwszy, a do kampanii zaproszono pilotażowo po trzy szkoły z każdej dzielnicy.

BAW SIĘ I ŚCIGAJ RAZEM Z NAMI W WARSZAWIE

10.04.2016

Warszawski Wilanów będzie gospodarzem pierwszej edycji Skandia Maraton Lang Team 2016. To kolarskie święto przeznaczone dla wszystkich miłośników rowerów. Jednocześnie to początek kolejnej edycji akcji Pozytywne Obroty promującej odpowiedzialne zachowanie na drodze. Podczas edycji w Warszawie zostaną również rozegrane Mistrzostwa Polski Dziennikarzy.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 23 , 24 , Następna »