SKANDIA MARATON LANG TEAM ZNÓW W RZESZOWIE

25.05.2015

Trzecia w tym sezonie edycja Skandia Maraton Lang Team odbędzie się 30 maja w Rzeszowie. To będzie niezwykły weekend, bo dzień później zostanie rozegrana druga edycja Tauron Lang Team Race. Współorganizatorami obu wydarzeń są Miasto Rzeszów i Województwo Podkarpackie.

BRUNOX – SZWAJCARSKA MARKA Z LANG TEAM

21.05.2015

Szwajcarska marka Brunox jest znana każdemu kolarzowi. Na polskim rynku dostępna dzięki wyłącznemu przedstawicielowi – firmie KTJ Kolor. Z jej przedstawicielem Karolem Jakubowskim rozmawiamy o istocie współpracy z Lang Team.

WIELKI REKORD SKANDIA MARATON LANG TEAM W KRAKOWIE

16.05.2015

Piotr Konwa i Paula Gorycka triumfowali na koronnym dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Krakowie. Impreza pod Wawelem przyciągnęła rekordowo wielkie tłumy miłośników rowerów – w sumie wzięło w niej udział około 1800 zawodników.

PLAN RELACJI MEDIALNYCH Z KRAKOWA

15.05.2015

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan relacji medialnych i transmisji telewizyjnych ze Skandia Maraton Lang Team w Krakowie.

SKANDIA MARATON LANG TEAM W KRAKOWIE

14.05.2015

Już ponad tysiąc osób zapisało się do startu w Skandia Maraton Lang Team w Krakowie. W najbliższą sobotę na Krakowskich Błoniach szykuje się wielkie kolarskie święto.

ATRAKCJE SHIMANO PODCZAS SMLT W KRAKOWIE

13.05.2015

Wspaniałe nagrody czekają na zwycięzców Premii Shimano w Krakowie. Goście stoiska serwisowego Shimano Service Center będą mogli otrzymać bidony Shimano!

WYDŁUŻENIE ZAPISÓW PRZEZ INTERNET

08.05.2015

Zmiany w regulaminie Skandia Maraton Lang Team: wydłużenie terminu zapisów przez internet oraz zmniejszenie opłaty manipulacyjnej za wydanie nowego numeru startowego/chipa. Szczegóły poniżej.

IMPONUJĄCA INAUGURACJA SKANDIA MARATON LANG TEAM 2015

25.04.2015

Monika Żur i Piotr Konwa (4F Scott Racing Team) triumfowali na najdłuższym dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Warszawie. W Wilanowie wystartowało około tysiąca kolarzy, co jest rekordem frekwencji w historii warszawskich edycji maratonu.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 18 , 19 , Następna »