Paweł Ziemba: Chcemy dawać impuls, zachęcać do kolarstwa

08.10.2014

Jestem zadowolony z tego jak rozwija się Skandia Maraton Lang Team. Mamy coraz więcej uczestników lokalnych. To nasz cel. Zachęcanie do kolarstwa tych, którzy nigdy nie jeździli na rowerze - mówi Paweł Ziemba, Prezes Skandia Życie.

Finał Skandia Maraton Lang Team 2014 za nami

04.10.2014

Około tysiąca kolarzy wystartowało w finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie. Najlepsi na dystansie Grand Fondo okazali się Bartłomiej Wawak i Katarzyna Hendrzyk-Majewska.

Andrzej Krzysztofiak: Kwidzyn to sportowe miasto

03.10.2014

Kwidzyn to sportowe miasto, bardzo cieszymy się na przyjazd kolarzy na finałową edycję Skandia Maraton Lang Team. Gwarantujemy bardzo zróżnicowaną trasę i wspaniałą pogodę - mówi Burmistrz Kwidzyna Andrzej Krzysztofiak.

Agnieszka Skalniak wystartuje w Kwidzynie

03.10.2014

Agnieszka Skalniak, brązowa medalistka mistrzostw świata w kolarstwie szosowym w wyścigu juniorek wystartuje w finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie!

Kaiser i Kozela najlepsi w Dąbrowie Górniczej

27.09.2014

Andrzej Kaiser i Karolina Kozela wygrali rywalizację na głównym dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej. Puchar Polski w maratonie MTB zapewnił sobie Mariusz Kowal.

Dąbrowa Górnicza – miasto przyjazne rowerzystom

26.09.2014

Szósta edycja Skandia Maraton Lang Team 2014 odbędzie się w Dąbrowie Górniczej. Najbardziej zielone miasto Śląska i Zagłębia jest również miejscem niezwykle przyjaznym rowerzystom.

Relacje z Dąbrowy Górniczej w TVP i Polskim Radiu

26.09.2014

Już w najbliższą sobotę odbędzie się  szósta w tym roku edycja Skandia Maraton Lang Team. Początek wyścigów o godzinie 11 w Parku Hallera. Poniżej  plan relacji w TVP i Polskim Radiu

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 16 , 17 , Następna »