BUKOVINA – ROWEROWY MARATON DLA TWARDZIELI

03.06.2016

11 czerwca wszyscy miłośnicy rowerów będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – BUKOVINA Lang Team Maraton MTB. Najtrudniejszy z maratonów organizowanych przez Lang Team będzie jednocześnie kwalifikacją do reprezentacji Polski mistrzostwa świata i eliminacją Pucharu Polski. Wystartować może jednak każdy – wystarczy rower, kask i dobre chęci.

BATEK I SADŁECKA NAJLEPSI W SKANDIA MARATON LANG TEAM W GDAŃSKU

21.05.2016

Dariusz Batek (Wibatech Fuji/CST Riders) oraz Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) pewnie zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku. W sumie na starcie pojawiło się około 1100 kolarzy.

SHIMANO ZAPRASZA DO GDAŃSKA

19.05.2016

Shimano przygotowało wiele atrakcji podczas Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku. Zwycięzcy Premii Shimano otrzymają komplet pedałów MTB Deore XT M 8000 oraz zestaw na rower linek i pancerzy przerzutkowych. Ci, którzy odwiedzą stoisko Shimano Service Center mają szansę na wyjątkowe okulary!

BEATA SADOWSKA WYSTARTUJE W GDAŃSKU

19.05.2016

Na starcie Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku pojawi się Beata Sadowska. Znana dziennikarka będzie promować ogólnopolską kampanię edukacyjną „Kleszczowe zapalenie mózgu – Szczepimy! Zapobiegamy!”

ROWEROWY MAJ PODBIJA SERCA UCZNIÓW

17.05.2016

Rower zamiast samochodu – to główna idea kampanii „Rowerowy Maj” prowadzonej w Warszawie wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzięki niej wiele osób zrezygnowało z dotychczasowych środków transportu na rzecz rowerów, hulajnóg i rolek.

ROWEROWY WEEKEND W GDAŃSKU

16.05.2016

Na dobre rozkręca się sezon rowerowych imprez Lang Team. Już w najbliższą sobotę 21 maja w Gdańsku odbędzie się trzecia w tym roku edycja Skandia Maraton Lang Team. Z kolei w niedzielę 22 maja zostanie rozegrany – pierwszy w tym roku – szosowy wyścig z cyklu Colnago Lang Team Race (więcej szczegółów na www.langteamrace.pl).

NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIA Z KRAKOWA

08.05.2016

Zapraszamy do obejrzenia kompletnej galerii pięknych zdjęć ze Skandia Maraton Lang Team w Krakowie autorstwa Szymona Gruchalskiego. Natomiast Wasze pamiątkowe zdjęcia z Krakowa są już dostępne w serwisie www.maratomania.pl!

ROWEROWA MAGIA KRAKOWA

07.05.2016

Wojciech Halejak (JBG-2 Professional MTB Team) oraz Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Krakowie. Zawody były zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski w maratonach MTB.

ZNAMY PIERWSZYCH ZWYCIĘZCÓW W KRAKOWIE

07.05.2016

Wielkie emocje towarzyszą uczestnikom Skandia Maraton Lang Team w Krakowie. Na mecie zameldowali się już pierwsi zwycięzcy. Na dystansie MINI najszybszy okazał się Mateusz Nieboras (Fansport-Jerzy MTB) i Julita Fira (KKS Sokół Kęty), a na dystansie MEDIO Michał Górniak (Duda-Cars TP-Link Rybczyński Bikes).

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 24 , 25 , Następna »