Kaiser i Kozela najlepsi w Dąbrowie Górniczej

27.09.2014

Andrzej Kaiser i Karolina Kozela wygrali rywalizację na głównym dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej. Puchar Polski w maratonie MTB zapewnił sobie Mariusz Kowal.

Dąbrowa Górnicza – miasto przyjazne rowerzystom

26.09.2014

Szósta edycja Skandia Maraton Lang Team 2014 odbędzie się w Dąbrowie Górniczej. Najbardziej zielone miasto Śląska i Zagłębia jest również miejscem niezwykle przyjaznym rowerzystom.

Relacje z Dąbrowy Górniczej w TVP i Polskim Radiu

26.09.2014

Już w najbliższą sobotę odbędzie się  szósta w tym roku edycja Skandia Maraton Lang Team. Początek wyścigów o godzinie 11 w Parku Hallera. Poniżej  plan relacji w TVP i Polskim Radiu

Niezwykły kolarski weekend nad Bugiem

16.09.2014

To było prawdziwe kolarskie święto na pożegnanie lata. W ten weekend w Janowie Podlaskim można się było ścigać z Czesławem Langiem w „Wyścigu po pomoc”

"Wyścig po pomoc" szlakiem nadbużańskich dworów

29.08.2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym kolarskim weekendzie. W dniach 13-14 września w Janowie Podlaskim i okolicach odbędzie się „Wyścig po pomoc” – dwudniowa kolarska impreza charytatywna, której głównym celem jest zbiórka pieniędzy dla dzieci chorych na cukrzycę. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Czesław Lang, który oczywiście wystartuje w wyścigu. 

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 15 , 16 , Następna »