LATO WSZĘDZIE A SKANDIA MARATON LANG TEAM W KROKOWEJ

04.07.2015

Krzysztof Krzywy i Katarzyna Hendrzyk-Majewska zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Krokowej. Na starcie pojawiło się ponad tysiąc miłośników kolarstwa górskiego.

STOISKO SERWISOWE I PREMIA SHIMANO W KROKOWEJ

03.07.2015

Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców Premii Shimano podczas Skandia Maraton Lang Team w Krokowej. Każdy kto przyjdzie do miasteczka wyścigu będzie mógł skorzystać ze stoiska serwisowego Shimano Service Center.

DOZWOLONE NA DWÓCH KÓŁKACH – ROWEROWE ŚWIĘTO W KROKOWEJ

26.06.2015

Krokowa to znakomite miejsce na rozpoczęcie tegorocznych wakacji i obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników rowerów. W pierwszy weekend lipca odbędą się tu kolejne wyścigi dla amatorów – Skandia Maraton Lang Team (4.07) i Tauron Lang Team Race (5.07).

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH ZAPRASZA NA PIKNIK 3 KOLORY

25.06.2015

27 czerwca warszawski Zarząd Dróg Miejskich organizuje na Krakowskim Przedmieściu wielką imprezę, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach oraz budowanie dobrych nawyków i trójkolorowej świadomości korzystania z sygnalizacji świetlnej. Impreza jest częścią całorocznej kampanii „3 Kolory”.

ZDJĘCIA Z GDAŃSKA NA MARATOMANIA.PL

18.06.2015

Niezwykła edycja Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku za nami, kolejne niezwykłe zdjęcia są już dostępne w serwisie maratomania.pl

POLECAMY WYŚCIG W SOPOCIE

16.06.2015

4 lipca kolejna edycja Skandia Maraton Lang Team w Krokowej, ale wszystkich, którzy chcą się pościgać jeszcze w czerwcu zapraszamy do Sopotu na TELENOT CYKLO Sopot - wyścig po Pętli Reja.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 20 , 21 , Następna »