KALENDARZ SKANDIA MARATON LANG TEAM 2016

08.10.2015

Znamy już przyszłoroczny kalendarz Skandia Maraton Lang Team! Tradycyjnie odbędzie się siedem edycji. Zawody rozpoczniemy w kwietniu w Warszawie, a finał odbędzie się w październiku w Kwidzynie.

PIĘKNE ZAKOŃCZENIE SEZONU W KWIDZYNIE

03.10.2015

Wojciech Halejak (JBG-2) oraz Magdalena Hałajczak (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) byli najszybsi na dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie. Finałowa edycja była jednocześnie ostatnią eliminacją Pucharu Polski w maratonie MTB. Zwycięzcami klasyfikacji generalnej PP zostali Halejak oraz Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric Team).

W KWIDZYNIE BIURO ZAWODÓW CZYNNE OD 15 DO 18

30.09.2015

Przypominamy, że przed finałową edycją Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie Biuro Zawodów jest czynne w innych niż zazwyczaj godzinach. W piątek zapraszamy do Biura Zawodów (Pl. Jana Pawła II) w godzinach 15-18. W sobotę już tak jak zwykle:8-10.30.

Na trasę wyruszamy o godzinie 11. Do zobaczenia na trasie!

WIELKI FINAŁ SKANDIA MARATON LANG TEAM W KWIDZYNIE

29.09.2015

To będzie niezapomniany finał – mówi Czesław Lang przed ostatnią w tym roku edycją Skandia Maraton Lang Team. 3 października w Kwidzynie zmaganiom kolarzy amatorów będzie towarzyszyła rywalizacja zawodników walczących w Pucharze Polski.

WYŚCIG W DĄBROWIE W OBIEKTYWIE MARATOMANIA.PL

25.09.2015

Idealna pogoda, wspaniała frekwencja, wielkie emocje – to wszystko złożyło się na cudowną edycję Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej. Teraz możecie obejrzeć wyjątkowe zdjęcia z tego wyścigu w serwisie maratomania.pl

KOLARSKIE ŚWIĘTO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

19.09.2015

Andrzej Kaiser i Magdalena Hałajczak (oboje Euro Bike Kaczmarek Electric Team) zwyciężyli na dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej. 

RELACJE Z DĄBROWY GÓRNICZEJ W TVP

19.09.2015

Wszystkich, którzy nie mogą wystartować w Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej zapraszamy do obejrzenia relacji w TVP!

ATRAKCJE SHIMANO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

17.09.2015

Podczas najbliższej edycji Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez Shimano – stoiska serwisowego Shimano Service Center i Premii Shimano z rowerowymi nagrodami.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 21 , 22 , Następna »