Włoszczowska ścigała się z amatorami w Dąbrowie Górniczej

17.09.2016

Około 1000 kolarzy-amatorów rywalizowało 17 września w Dąbrowie Górniczej na czwartej finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team i jednocześnie szóstej, przedostatniej edycji Maratonów Rowerowych Lang Team. Razem z nimi na starcie zawodów pojawiła się dwukrotna medalistka olimpijska Maja Włoszczowska.

Zmiana numerów startowych

14.09.2016

Przypominamy wszystkim zawodnikom startującym w Dąbrowie Górniczej i posiadającym numer startowy Skandii o konieczności zabrania ze sobą numeru z cyklu Skandia Maraton Lang Team 2016 (dotychczasowe edycje Warszawa, Kraków, Gdańsk). 

Maja Włoszczowska w Dąbrowie Górniczej

14.09.2016

W sobotę, 17 września, w Dąbrowie Górniczej będą rządzili kolarze i kibice, bo to tam odbędzie się finał Skandia Maratonu Lang Team. Setki sportowców, dla których rower jest bardzo ważną częścią życia, spotkają się w tym miejscu, aby startować i kibicować kolarzom. Ale... nie tylko po to! 

Wielki finał Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej

09.09.2016

Dąbrowa Górnicza znajdzie się 17 września w centrum zainteresowania zawodników i kibiców kolarstwa. W tym dniu odbędzie się czwarta finałowa edycja Skandia Maraton Lang Team i jednocześnie szósta, przedostatnia edycja Maratonów Rowerowych Lang Team. Za kilka dni setki sportowców-amatorów będą ściągać się ulicami miasta oraz na pięknych terenach rekreacyjnych dąbrowskiego pojezierza.  

Zapraszam do Dąbrowy Górniczej

09.09.2016

Rozmowa z Czesławem Langiem, dyrektorem generalnym Lang Team, medalistą olimpijskim i dwukrotnym medalistą mistrzostw świata, pierwszym polskim kolarzem zawodowym.

NIE WYOBRAŻAM SOBIE KROKOWEJ BEZ ROWERÓW

29.07.2016

Wójt Gminy Krokowa Henryk Doering nie wyobraża już sobie swojego regionu bez rowerów. Dzięki corocznej współpracy z Lang Teamem i organizacją imprez dla amatorów w Krokowej inwestuje się w turystykę rowerową, która pozwala odkryć całym rodzinom przepiękne zakątki tego nadmorskiego rejonu.

PÓŁMETEK WAKACJI? TYLKO NA ROWERZE W KROKOWEJ

29.07.2016

Jak najprzyjemniej spędzić półmetek wakacji? Najlepiej wsiąść na rower i pojawić się w Krokowej. W sobotę 30 lipca odbędzie się tam kolejna impreza z cyklu Maratony Rowerowe Lang Team dla miłośników MTB. Z kolei fani szosy mogą zmierzyć się w niedzielę 31 lipca w wyścigu Colnago Lang Team Race.

BUKOVINA – ROWEROWY MARATON DLA TWARDZIELI

03.06.2016

11 czerwca wszyscy miłośnicy rowerów będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – BUKOVINA Lang Team Maraton MTB. Najtrudniejszy z maratonów organizowanych przez Lang Team będzie jednocześnie kwalifikacją do reprezentacji Polski mistrzostwa świata i eliminacją Pucharu Polski. Wystartować może jednak każdy – wystarczy rower, kask i dobre chęci.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 25 , 26 , Następna »