DOZWOLONE NA DWÓCH KÓŁKACH – ROWEROWE ŚWIĘTO W KROKOWEJ

26.06.2015

Krokowa to znakomite miejsce na rozpoczęcie tegorocznych wakacji i obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników rowerów. W pierwszy weekend lipca odbędą się tu kolejne wyścigi dla amatorów – Skandia Maraton Lang Team (4.07) i Tauron Lang Team Race (5.07).

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH ZAPRASZA NA PIKNIK 3 KOLORY

25.06.2015

27 czerwca warszawski Zarząd Dróg Miejskich organizuje na Krakowskim Przedmieściu wielką imprezę, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach oraz budowanie dobrych nawyków i trójkolorowej świadomości korzystania z sygnalizacji świetlnej. Impreza jest częścią całorocznej kampanii „3 Kolory”.

ZDJĘCIA Z GDAŃSKA NA MARATOMANIA.PL

18.06.2015

Niezwykła edycja Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku za nami, kolejne niezwykłe zdjęcia są już dostępne w serwisie maratomania.pl

POLECAMY WYŚCIG W SOPOCIE

16.06.2015

4 lipca kolejna edycja Skandia Maraton Lang Team w Krokowej, ale wszystkich, którzy chcą się pościgać jeszcze w czerwcu zapraszamy do Sopotu na TELENOT CYKLO Sopot - wyścig po Pętli Reja.

MARATON DLA TWARDZIELI W GDAŃSKU

13.06.2015

Zawodnicy JBG-2 Professional MTB Team zdominowali Skandia Maraton Lang Team w Gdańsku. Zaliczaną do klasyfikacji Pucharu Polski edycję wygrał Wojciech Halejak, a koledzy z jego zespołu zajęli wszystkie miejsca na podium. W rywalizacji kobiet triumfowała Magdalena Sadłecka.

BEZPŁATNA DEGUSTACJA IDEE KAFFEE W GDAŃSKU

11.06.2015

Team Idee Kaffee zaprasza na bezpłatną degustację kawy podczas Skandia Maraton Lang Team 13 czerwca. Pogotowie Zdrowej Energii serwujące  gorącą  Idee Kaffee czekać będzie na wszystkich rowerzystów w Gdańsku.

STOISKO SERWISOWE I PREMIA SHIMANO W GDAŃSKU

11.06.2015

Każdy kto przyjedzie do miasteczka wyścigu w Gdańsku będzie mógł skorzystać ze stoiska serwisowego Shimano Service Center. Kolarze powalczą natomiast o atrakcyjne nagrody na Premii Shimano.

ZDJĘCIA Z RZESZOWA NA MARATOMANIA.PL

04.06.2015

Niezwykłe zdjęcia z trzeciej w tym sezonie edycji Skandia Maraton Lang Team - Rzeszów - Podkarpackie są już dostępne w serwisie maratomania.pl

SKANDIA MARATON LANG TEAM RZESZÓW - PODKARPACKIE

30.05.2015

Paweł Kowalkowski i Paula Gorycka triumfowali na dystansie Grand Fondo podczas trzeciej edycji Skandia Maraton Lang Team Rzeszów – Podkarpackie. Piękna słoneczna pogoda przyciągnęła do stolicy Podkarpacia około 800 uczestników.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 20 , 21 , Następna »